Гурт шудонъёс-2017: Инты но дыр

Удмурт Дунне
By Удмурт Дунне 1 марта, 2017 12:13
Warning: A non-numeric value encountered in /home/users/u/udmdunne/domains/udmdunne.ru/wp-content/themes/allegro-theme/functions/other.php on line 93

Куасэн бызьылон (классика амал)

Нылкышноос

18-29 арес — 5 иськем

  1. Главатских Виктория (Кез) — 14.35
  2. Леконцева Дарина (Эгра) — 14.36
  3. Белослудцева Дарья (Кез) — 15.15

30-39 арес — 5 иськем

  1. Воронцова Екатерина (Дэри) — 14.17
  2. Кутявина Ольга (Яр) — 16.18
  3. Веретенникова Ольга (Ува) — 16.39

40-49 арес — 3 иськем

  1. Михайлова Раиса (Вотка) — 8.45
  2. Чуракова Валентина (Эгра) — 8.51
  3. Филимонова Светлана (Пичи Пурга) — 8.57

50 арес но солэсь ятыр — 3 иськем

  1. Рудина Юлия (Яр) — 9.27
  2. Чиркова Валентина (Эгра) — 10.30
  3. Васильева Татьяна (Пичи Пурга) — 10.32

Воргоронъёс

18-29 арес — 10 иськем

  1. Телегин Александр (Якшур-Бӧдья) — 25.29
  2. Михайлов Никита (Як-шур-Бӧдья) — 25.31
  3. Баграшов Дмитрий (Пичи Пурга) — 25.33

30-39 арес — 10 иськем

  1. Ходырев Дмитрий (Як-шур-Бӧдья) — 26.23
  2. Игнатьев Михаил (Вотка) — 27.23
  3. Мезенцев Александр (Шаркан) — 27.27

40-49 арес — 5 иськем

  1. Королёв Игорь (Сарапул) — 13.17
  2. Корепанов Владимир (Балезино) — 13.24
  3. Корепанов Олег (Каракулино) — 13.28

50 арес но солэсь ятыр — 5 иськем

  1. Григорьев Василий (Дэри) — 13.55
  2. Главатских Сергей (Кез) — 14.01
  3. Зайцев Николай (Вавож) — 14.14

 Командаен спринт (2х1,2 иськем)

Нылкышноос

  1. Кез (Иванова Яна, Белослудцева Дарья) — 16.04
  2. Дэри (Воронцова Екатерина, Урсегова Анна) — 16.33
  3. Шаркан (Воронцова Яна, Батаногова Ольга) — 16.45

Воргоронъёс

  1. Якшур-Бӧдья (Михайлов Никита, Телегин Александр) — 13.14
  2. Пичи Пурга (Филимонов Денис, Баграшов Дмитрий) — 13.19
  3. Шаркан (Кутергин Владислав, Хохряков Григорий) — 13.22

 Эстафета

Нылкышноос (4х3 иськем)

  1. Эгра (Чуракова Валентина, Леконцева Дарина, Поторочина Анастасия, Копысова Наталья) — 36.28
  2. Дэри (Воронцова Екатерина, Тимеева Татьяна, Вятчанина Алиса, Урсегова Анна) — 36.45
  3. Пичи Пурга (Ерохина Наталья, Зернова Анна, Филимонова Светлана, Трошкина Ульяна) — 37.04

Воргоронъёс (4х5 иськем)

  1. Якшур-Бӧдья (Михайлов Никита, Дьяконов Виталий, Ходырев Дмитрий, Телегин Александр) — 50.43
  2. Пичи Пурга (Никитин Владимир, Васильев Максим, Ерохин Евгений, Баграшов Дмитрий) — 50.59
  3. Шаркан (Хохряков Илья, Мезенцев Александр, Кутергин Владислав, Хохряков Григорий) — 51.00

 Полиатлон

(гимнастика, ыбылӥсь-кон, куасэн бызьылон)

Нылкышноос

18-39 арес

  1. Зямбаева Карина (Юкаменск) — 281 очко
  2. Кудрявцева Жанна (Ува) — 266 очко
  3. Злобина Любовь (Юкаменск) — 262 очко

40 арес но солэсь ятыр 

  1. Маркова Елена (Эгра) — 295 очко
  2. Петрова Галина (Пичи Пурга) — 281 очко
  3. Боброва Надежда (Сарапул) — 261 очко

Воргоронъёс

18-39 арес

  1. Злобин Николай (Юкаменск) — 296 очко
  2. Чухланцев Иван (Сарапул) — 296 очко
  3. Кожевников Сергей (Эгра) — 285 очко

40 арес но солэсь ятыр

  1. Дмитриев Александр (Дэри) — 314 очко
  2. Батаногов Николай (Шаркан) — 304 очко
  3. Вахрушев Владимир (Дэри) — 294 очко

Семьяос

(дартс, комбинированной эстафета, эстафета)

Нылпизы — ныл

  1. Анна, Татьяна но Иван Зайцевъёс (Вавож)
  2. Вероника, Мария но Эдуард Алексеевъёс (Можга)
  3. Юлия, Наталья но Виктор Копысовъёс (Эгра)

Нылпизы — пи

  1. Владимир, Ольга но Василий Малыхъёс (Дэри)
  2. Ян, Валентина но Евгений Едыгаровъёс (Шаркан)
  3. Илья, Светлана но Михаил Волковъёс (Сьӧлта)

 Кивалтӥсьёс

Ыбылӥськон

Нылкышноос

  1. Соловьева Ольга (Эгра) — 91 очко
  2. Крмакова Светлана (Эгра) — 87 очко
  3. Уткина Тамара (Яр) — 87 очко

Воргоронъёс

  1. Зиятдинов Борис (Дэри) — 92 очко
  2. Однолько Александр (Сьӧлта) — 89 очко
  3. Русинов Сергей (Каракулино) — 88 очко

Дартс

Нылкышноос

  1. Камашева Светлана (Можга) — 503 очко
  2. Крмакова Светлана (Эгра) — 487 очко
  3. Соловьева Ольга (Эгра) — 439 очко

Воргоронъёс

  1. Кононов Сергей (Красногорск) — 651 очко
  2. Широких Александр (Юкаменск) — 646 очко
  3. Федотов Сергей (Сьӧл-та) — 582 очко

Куасэн бызьылон

Нылкышноос

  1. Логинова Надежда (Пичи Пурга)
  2. Васильева Тамара (Кияса)
  3. Соловьева Ольга (Эгра)

Воргоронъёс

  1. Зиятдинов Борис (Дэ-ри)
  2. Лескин Владимир (Кизнер)
  3. Николаев Андрей (Шаркан)

Баскетбол

Нылкышноос

  1. Ува
  2. Алнаш
  3. Пичи Пурга

Воргоронъёс

  1. Эгра
  2. Ува
  3. Яр

Шашки

  1. Ува
  2. Юкаменск
  3. Эгра

Шахмат

  1. Можга
  2. Красногорск
  3. Сьӧлта

 Хоккей  

  1. Дэри
  2. Вотка
  3. Балезино

Огъя зачёт

I группа

  1. Эгра 2. Дэри 3. Пичи Пурга

Ува, Вотка, Можга, Балезино, Сарапул, Кез

II группа

  1. Якшур-Бӧдья 2. Шаркан 3. Вавож

Яр, Глазов, Кизнер, Алнаш, Камбарка

III группа

  1. Юкаменск 2. Сьӧлта 3. Дэбес

Кияса, Красногорск, Каракулино, Грак, Сюмси.

 

Удмурт Дунне
By Удмурт Дунне 1 марта, 2017 12:13
Write a comment

No Comments

No Comments Yet!

Let me tell You a sad story ! There are no comments yet, but You can be first one to comment this article.

Write a comment
View comments

Write a comment


Warning: Illegal string offset 'rules' in /home/users/u/udmdunne/domains/udmdunne.ru/wp-content/themes/allegro-theme/functions/filters.php on line 188
<